Už po desáté se na celém světě sešli motocykloví gentlemani (a samozřejmě také dámy), aby si užili výjimečný den a společně pomohli.

DGR byla totiž založena s cílem vybírat peníze na prevenci a výzkum rakoviny prostaty. Celosvětově je řeč o desítkách tisíc jezdců a jezdkyň a milionech vybraných dolarů. U nás se desítky jezdců sešly v rámci šesti jízd v ČR (Praha, Brno, Plzeň, Třebíč, Turnov a České Budějovice) a dvou jízd na Slovensku (Bratislava a Banská Bystrica) a celkově z toho bylo 8262 dolarů v Čechách a na Moravě a Slovensko přispělo částkou 2138 dolarů.

To vůbec není málo a velký dík patří nejen všem registrovaným jezdcům, ale také jejich přispěvovatelům. Princip je totiž takový, že si každý jezdec založí profil na stránce gentlemansride.com, rozešle ho svým přátelům a ti následně přispívají libovolnými částkami.

 

 

My se byli podívat na pražské jízdě, do které se letos kromě tradičního Triumphu připojily také značky Indian, Harley-Davidson a Royal Enfield, aby svým příznivcům připravily pěkné zázemí a pak všichni společně vyrazili na předem domluvenou projížďku centrem města.

Celkem se tady sešlo 170 jezdců, většina z nich na veteránech a klasických motorkách, jak to regule akce žádají. Vzhledem k tomu, že šlo po dlouhé době o jednu z prvních akcí, kde se mohli motorkáři oficiálně potkat, byla atmosféra ještě nadšenější a přátelštější, než tomu bylo u předchozích ročníků. Jsme moc rádi, že jsme i letos mohli být partnerem této akce.

 

 

Velké díky Honzovi Altnerovi za parádní fotky. Tak zase za rok, páni gentlemani!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno