Vytvořte si léto a mototuristiku v naprostém komfortu a pohodě. Když se rozhlédnete kolem sebe, v textilních kompletech už se jezdí doopravdy hojně a důvod je nasnadě

Vytvořte si léto a mototuristiku v naprostém komfortu a pohodě. Když se rozhlédnete kolem sebe, v textilních kompletech už se jezdí doopravdy hojně a důvod je nasnadě – pohodlí, skvělé vlastnosti, ochrana i již zmíněný komfort. Kvalitní nabídka tedy nemůže chybět ani u jihočeských M-B-W.

Bunda Aron: mimořádně odolná a pevná textilie SD-TEX, voděodolná prodyšná membrána Dry-Tex, vyjímatelná tepelná vložka, 9 venkovních kapes, voděodolné zipy a neodmyslitelné reflexní prvky.

 

Kalhoty Felix: tvoří s bundou Aron jeden komplet, i použité materiály jsou identické, včetně membrány a termovložky. Kalhoty mají vyjímatelné chrániče boků z paměťové pěny, ventilaci na předku i zadní části nohavic, odnímatelné kšandy a samozřejmě celoobvodový zip pro sepnutí v pase.

 

Barva je logicky volena světlá, tedy nepřitahuje v teplých dnech slunce a komplet si můžete sestavit v celé velikostní škále. A super je i samotná cena. Bundu pořídíte za 3690 Kč a kalhoty za 3590 Kč – to jsou hodně pěkné peníze!

Více info na www.m-b-w.cz.

 


 

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno