Akcí je každý víkend všude spousta, ale pokud byste se chtěli nejen pobavit, ale také pomoci, máme pro vás speciální typ.

Barborka Vajnerová je těžce postižená holčička, která trpí několika různými onemocněními, kvůli kterým je odkázána na invalidní vozík. Pravidelně navštěvuje lázně a rehabilitace, ale i to je málo.

 

JEDNOU STOPOU PRO BARUŠKU ANEB MOTORKAŘI POMAHAJI ZDRAVOTNĚ NEMOCNYM DĚTEM A DNE 30:9:2017.POMOHLI BARUŠCE.A PROTO JEŠTĚ JEDNOU VELKE DÍKY, VŠEM KTEŘÍ PŘIJELI PŘISPELI A POMOHLI TÍMTO NAŠI HOLČIČCE BARUŠCE- Baruska Vajnerova A VSEM KTEŘÍ SE PODILELI KAPELAM, UCINKUJICIM, HASIČUM ŠERMIŘUM VOJAKŮM A MÉ SESTŘE ZA DOBROTY A ROMANU KANKOVI ZA VELKOU POMOC S ORGANIZACÍ .A ZVUKAŘI ZA PERFEKTNÍ ZV UK.

Zveřejnil(a) Pavla Šeda Šperlinková dne Pátek 6. října 2017

 

 

Barborka by potřebovala speciální neurorehabilitační kliniku, kterou ale nehradí pojišťovny ani stát. Proto vznikla před rokem akce na její podporu, kde se sjedou motorkáři z širokého okolí, aby se nejen pobavili, ale výtěžkem z akce pomohli.

Kdy? 15. června. Kde? V Motoareálu v Chabařovicích (www.motoareal.cz) nedaleko Ústí nad Labem. Tak pokud máte ten víkend chuť někam vyrazit…

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here