Znáte TFX Suspension Technology? Holandský výrobce tlumičů působí na trhu od roku 2010 a dnes patří mezi špičku, nabízí širokou škálu produktů pro silniční i offroad motocykly, čtyřkolky, ATV i sajdkáry.

Unikátní je u TFX modulární systém, díky kterému je možné základní tlumič postupně dovybavovat komponenty, jako je hydraulické předpětí pružiny nebo externí nádobka s regulací průtoku oleje, až z něj vznikne tlumič nejvyšší řady. Kromě tlumičů nabízí TFX i pružiny do předních vidlic a pružiny na OEM tlumiče.

 

Tlumiče se vyrábí buď s univerzálním nastavením, aby mohly být ihned k dispozici, nebo zákazníkovi na míru, kdy se zohlední váha jezdce a nákladu, jízdní styl a typ povrchu. Na základě toho je potom vyroben tlumič, který přesně odpovídá zadaným požadavkům. Díky nejvyšší kvalitě, maximální odolnosti a trvanlivosti může TFX poskytovat záruku pět let.

Nově pak můžete TFX pořídit v Čechách, respektive celé střední a východní Evropě. Zastoupení dostal Milan Holý z www.enduroskola.cz. Tak koukněte k němu na web nebo se rovnou zastavte na Praze 5 (Výpadová 4) na prodejně.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno