Na dnešním programu Tourist Trophy Isle of Man byl kromě kvalifikačních tréninků také závod kategorie Superstock 1000. Náš jezdec Kamil Holán si vyjel ve třídě Superstock 1000 další bronzovou repliku – gratulujeme

Své druhé letošní vítězství a jubilejní desáté v kariéře TT, si dnes připsal britský jezdec týmu Paula Birda, Ian Hutchinson. Ten s motocyklem Kawasaki zvítězil v závodě Superstock TT, který byl na programu dnes odpoledne. Ian Hutchinson odsunul na druhou pozici Michaela Dunlopa, jež v prvních fázích závodu jezdil na čele. Třetím místem získal premiérové pódium na TT Lee Johnston.

V závodě se představil také náš Kamil Holán a nutno zdůraznit, že byl opět úspěšný. Premiant letošní TT nastoupil již ke třetímu závodu a nejenže dojel na 32. místě, ale především získal třetí bronzovou repliku Merkura.