Také máte rádi motorkářské výstavy či veletrhy? No není se čemu divit. Ale nákupy na těchto akcích – to bývá trochu jinej adrenalin… Jen ta představa, jak běžíte orientační závod skrz tři haly, než najdete obchodníka, který nabízí vaši oblíbenou značku rukavic…

Ruku na srdce, málokdo tento zátěžový test absolvuje v zenovém klidu a radost z přírůstku do výbavičky velmi často vyšumí… V MotoVšem dali hlavy dohromady a zkusili se zamyslet, jak tuhle situaci napravit, jak vrátit lidem radost z nákupů a ušetřených peněz. Proto pro vás na první březnový týden připravili akci MotoVšem Black Week… Podobnost s toliko provařeným Black Friday je spíše vtip a nadsázka.

Hlavní věcí je nabídnout zákazníkům „výstavní“ ceny, ale s veškerým servisem, na který jsou u MotoVšem zvyklí. S možností zkoušení, osobních konzultací, kávy či jen pohodového parkování. A komu by se nechtělo na prodejny v Jesenici a ve Starém Plzenci osobně, akce bude platná samozřejmě i pro e-shop MotoVsem.cz.

Black Week trvá od 2. do 8. března 2020 s prodlouženou otvíračkou celý týden od 10.00 do 20.00 hodin. Užijte si nakupování v klidu a nakopněte sezonu se slevami jako Brno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno