Valentino Rossi hodnotí pozitivně spolupráci s novým šéfmechanikem ale zároveň dodává, že nejdůležitější jsou jen výsledky.

První zimní testy ve Valencii a poté v Jerezu znamenaly také pro Valentina Rossiho první společnou práci s novým šéfmechanikem Davidem Munozem, který po několika letech na této pozici vystřídal Sylvana Galbuseru.

Samotný Valentino byl v hodnocení úvodních dnů nové spolupráce velmi pozitivně naladěn a potvrdil, že z jeho pohledu se určitě jedná o další krok kupředu. Zároveň ale Rossi dodává, že dobrá nálada v týmu je sice důležitá, ale nejdůležitější jsou výsledky.

„Naše myšlení rozhodně není problémem, problémem jsou výsledky. Pokud budou dobré výsledky, pak bude vše v pořádku. V opačném případě to nebude snadné. Vše, čeho musíme dosáhnout je vyhrávat. Je ale pravdou, že kluci v garáži mají z Davidova příchodu radost. Je mladý a má jiné pohledy na práci. Nyní se musíme všichni synchronizovat a dostat z motorky to nejlepší. David změnil spoustu věcí. Na práci se více připravuje a používá nové technologie, je to pro mne skvělá zkušenost,“ řekl Valentino Rossi.

 

 


Zdroj: bikeracing.cz, foto: yamaha.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno