Valentino Rossi je přesvědčen o tom, že Fabio Quartararo bude před sezonou 2021 vůbec nejžádanějším jezdcem pro všechny továrny.

Fabio Quartararo je asi největším překvapením letošní sezony MotoGP, kdy tento francouzský nováček v barvách týmu Petronas Yamaha zvládá pravidelně porážet jezdce továrního týmu stejně tak, jako konkurovat i téměř neporazitelnému Marcu Márquezovi.

Pochvalně se na adresu tohoto jezdce nyní vyjádřil i samotný devítinásobný mistr světa Valentino Rossi, který prohlásil, že právě Quartararo bude dle jeho názoru tím nejžádanějším „zbožím“ před sezonou 2021.

 

Ještě na příští rok má totiž Fabio podepsanou smlouvu s týmem Petronas.

„Pokud Yamaha nebude šílená, rozhodně musejí Fabia ve svých barvách udržet. Pro Yamahu bude důležité, aby tento jezdec zůstal i do budoucna, do konce sezony 2020 má zatím podepsanou smlouvu. Tento jezdec byl již ve svých patnácti letech velmi rychlý a bude rychlý i v budoucnu. Že se mu bude letos tak extrémně dařit, s tím asi nikdo nepočítal. Já osobně jsem přesvědčen o tom, že pro rok 2021 jej bude chtít na svou motorku každá továrna, Yamaha mu musí udělat velmi dobrou nabídku,“ řekl Valentino Rossi.

 

zdroj: bikeracing.cz. foto: yamaha racingMůžete číst již v příštím vydání MH 11/2019:

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno