Valentino Rossi potvrdil, že již s týmem Petronas doladil všechny potřebné detaily a podpisu smlouvy na příští sezonu tak nestojí nic v cestě.

Budoucnost devítinásobného mistra světa Valentina Rossiho v královské kubatuře MotoGP a případný podpis smlouvy s týmem Petronas Yamaha je ožehavým tématem již od restartu letošní sezony v průběhu července.

Jak je dobře známo, Rossi zatím žádnou smlouvu nepodepsal a s týmem pod vedením Razlana Razaliho probíhají stále intenzivní jednání, kdy hlavním předmětem bylo především personální složení týmu. Jak ale Valentino potvrdil před startem víkendu v Barceloně, všechny detaily již byly doladěny a podpisu smlouvy na sezonu 2021 nestojí nic v cestě.

 

 

„Pokusíme se smlouvu podepsat již v průběhu tohoto víkendu v Barceloně. Mezi dvěma závody v Misanu jsme doladili všechny poslední detaily, takže již jsme dohodnuti. Situace je jasná a budu v příštím roce závodit u Petronasu. Smlouva je ale vždy dlouhý proces a nic nás časově netlačí, protože již jsme dohodnuti. Já osobně si ale myslím, že podepíšeme již o tomto víkendu. Zároveň mohu říct, že mám velkou radost z toho, že budu závodit další rok a to s Yamahou a Petronasem,“ řekl Valentino Rossi

 

 

 


zdroj: bikeracing.cz, foto: ducati

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno