Valentino Rossi si je vědom toho, že sezona 2021 u Petronasu pro něj bude velká a tvrdá výzva.

Valentino Rossi má před sebou v příští sezoně královské kubatury MotoGP další velkou výzvu. Po dlouhých letech strávených v barvách továrního týmu Yamahy přestupuje Rossi do satelitního týmu Petronas, kde se bude muset seznámit s novou částí týmu, kde pojede po boku Franca Morbidelliho.

Jak nyní Rossi v jednom z rozhovorů přiznal, celý rok 2021 pro něj bude obrovskou výzvou, kdy se bude chtít výsledkově výrazně zlepšit oproti sezoně 2020.

„Příští rok pro mne bude tvrdá výzva. Musíme se připravovat závod za závodem a podávat ty nejlepší výkony. Mám v plánu na sobě během celé zimní přestávky tvrdě pracovat. Musíme se zlepšit v mnoha oblastech a začít kvalifikací. Také musíme Yamahu neustále tlačit k tomu, aby zlepšovali motorku. V minulých sezonách jsme byli na začátku sezony silní, ale v druhé polovině šampionátu jsme již výrazně ztráceli na naši konkurenci. To bylo především tím, že konkurence dostávala mnohem více nových dílů, s Yamahou to v druhé polovině sezony nebylo jednoduché,“ řekl Valentino Rossi.

 

 

 


zdroj: bikeracing.cz; foto: yamaha

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno