Valentino Rossi před startem Grand Prix na německém Sachsenringu potvrdil, že jméno MotoGP továrny, se kterou pojede jeho tým, oznámí v příštím týdnu.

Zatímco tým Gresini již oficiálně oznámil dohodu s italskou továrnou Ducati a v příští sezoně pojede dva satelitní motocykly, u týmu Aramco VR46, který patří Valentino Rossimu, ještě s oznámením detailů týkajících se příští sezony vyčkává.

Jak ale nyní před startem Grand Prix na německém Sachsenringu samotný Rossi potvrdil, oficiální oznámení detailů týkajících se příští sezony by mohlo proběhnout již v příštím týdnu.

„Myslím si, že již v příštím týdnu budeme schopni oficiálně oznámit novinky týkající se týmu VR46 pro sezonu 2022. Počítáme s tím, že to proběhne pár dní po Sachsenringu nebo těsně před víkendem v Assenu. Co se týče jezdců, ještě nemáme rozhodnuto, ale rádi bychom měli italské závodníky z naší akademie. Například Bezzecchi je jednou z našich priorit. Musíme ale vyčkat, jak proběhnou další závody a jaké budou jeho plány. Jakmile oznámíme továrnu, začneme řešit jezdce,“ řekl Valentino Rossi.

 

 

 

 


text: bikeracing.cz. , foto: Yamaha-racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno