Italský závodník Valentino Rossi při tréninku na enduru havaroval a přivodil si nepříjemnou zlomeninu holení kosti, jeho účast v GP San Marina je vyloučená.

Motocyklový svět dnes v průběhu noci na dnešní den obletěla doslova šokující zpráva. Italský závodník Valentino Rossi havaroval při tréninku na enduru a nepříjemně si poranil nohu. Tyto zprávy následně bohužel oficiálně potvrdil tým Movistar Yamaha ve své tiskové zprávě.
Valentino Rossimu byla v nemocnici diagnostikována zlomenina holenní a lýtkové kosti na pravé noze. Tyto zlomeniny vyžadují okamžitou operaci, kterou by měl Valentino podstoupit v průběhu dnešního dne.
Předběžné odhady rekonvalescence takového zranění hovoří o 7 až 8 týdnech, což Rossiho vyřazuje z boje o mistrovský titul stejně tak, jako z účasti v jeho domácím závodním víkendu na okruhu Misanu, kde se jede již příští týden.
Pokud by byla dodržena odhadovaná doba rekonvalescence, byl by teoretický návrat možný nejdříve pro GP Malajsie v Sepangu. Tyto spekulace jsou ale nyní velmi předčasné.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno