Jasně, můžete si jen koupit skútr… nebo taky dostat něco navíc. Pro začínající i pokročilé jezdce proto český dovozce Vespy připravil dvě speciální nabídky při koupi nových strojů, a to zejména s přáním zvýšení bezpečnosti na silnicích.

* Ke každému skútru značky Vespa s motorem o objemu 125 cm3 a také k modelu Vespa Elettrica získají zákazníci tři hodiny kondičních jízd zdarma. Během léta proběhne více než 20 vyjížděk po celé republice pod patronací jednotlivých autorizovaných dealerů značky Vespa. Úvod vyjížděk bude zaměřen na úplné nováčky, kteří obdrží ty správné informace a rady, aby se nemuseli bát.

*Pro skupinu zkušenějších řidičů přichází Faber Moto s nabídkou příspěvku 10 000 Kč na doplnění řidičského oprávnění o skupiny A/A2, a to při pořízení modelů Vespa GTS s motorem o objemu 300 cm3.

 

 

A pokud ještě stále uvažujete, zda do Italky jít a případně do které, vydejte se na portál www.chciitalku.cz, který zastřešuje všechny čtyři značky importované do ČR, tedy Aprilii, Moto Guzzi, Piaggio a Vespu.

Zájemci si tak mohou domluvit testovací jízdu na jednom z 56 skútrů a motocyklů, které jsou přichystány u autorizovaných dealerů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno