Páteřák MBW s vloženým certifikovaným chráničem zad HC01 je zcela inovativním pohledem na věc. Vyvinut byl coby zádový ochranný vak pro motocyklisty a zadáním nebyla jen sama bezpečnost, ale i nízká váha, komfort a pohodlí.

Samotné certifikační zkoušky se odehrály v Praze (samotný chránič se vyrábí na Slovensku) a byly podle slov zástupců firmy opravdu více než důkladné. Chránič zad HC01 tak byl testován v souladu s požadavky evropské normy EN 1621-2:2014 a propustil při nárazech v průměru sílu nižší než 9kN, čímž byl dosažen stupeň ochrany 2 – což odpovídá v současnosti nejvyššímu možnému dosaženému stupni ochrany před úrazy páteře dle již zmíněné normy.

 

Děti M

Ženy XS

Děti L

Ženy S

Ženy M

Muži S

Ženy L

Muži M

Muži LMuži XL
Velikost MBW Páteřáku444751555963
Délka od pasu po ramena (mm)370390430470510560

 

 

Chránič se vyrábí v pěti velikostech (od dětí po dospělé) a je vyvinut tak, aby poskytoval ochranu zad včetně jejich spodní částí. Výhodou je i to, že chránič HC01 lze z vaku vyndat a vak na nízkou teplotu vyprat. I cena pro takový výrobek je hodně sympatická, a to 1690 Kč a my se pokusíme jeden kus do redakce sehnat a ihned ho pro vás i otestovat…

Info na www.M-B-W.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno