Výstava motocyklů, čtyřkolek a příslušenství MOTOCYKL PRAHA se koná v Letňanech ve dnech 2. až 5. březn 2023.

Kromě přehlídky nejnovějších modelů či legendárních strojů světových značek přinese akce i vyhlášení výsledků tradiční ankety MOTOCYKL ROKU. Soutěží se v různých kategoriích a o vítězích rozhoduje odborná porota spolu s hlasováním veřejnosti.

Vítězné stroje ankety, jejímž vyhlašovatelem je Svaz dovozců automobilů, budou známy druhý den konání veletrhu. Přihlášené modely budou k vidění v PVA EXPO PRAHA.

Letošní ročník ankety MOTOCYKL ROKU přinese vítěze v sedmi kategoriích, kterými jsou: skútry, naháče, chopper, sportovní motocykly, enduro, adventure a cestovní motocykly.

Hlasovat je možné do 27. února na webu www.motopraha.cz/soutez a každý ze soutěžících může dát jeden hlas v jedné kategorii. Oficiální vyhlášení výsledků ankety proběhne v pátek 3. března v PVA EXPO PRAHA a všechny přihlášené motorky si mohou zájemci prohlédnout přímo na veletrhu. Jakým modelům je možné poslat hlas?

 

INFO ZDE: https://motocykl-praha.cz/soutez

 

SKÚTRY

V kategorii skútrů bude o prvenství soutěžit například BMW CE 04 s plochým energetickým zásobníkem pod podlahou a kompaktním pohonem. Zúčastní se také MOPEDIX ELECTRIX, který je podle slov jeho tvůrců jediným opravdovým mopedem pro 21. století. Soutěžit budou i sportovní skútr GT Honda Forza 350, novinka KYMCO CV3 550i nebo SYM JET X125 LC ABS.

NAHÁČE

V kategorii naháčů se představují Ducati Diavel V4, HONDA CB 750 HORNET, Indian FTR SPORT, Triumph Street Triple 765 RS, Harley-Davidson Sportster S, HONDA CL 500, ROYAL ENFIELD HNTR 350 a také Zontes 350 GK.

CHOPPERY

V kategorii chopperů se představí unikátní modely, jako jsou například BMW R 18 Bagger, ROYAL ENFIELD SUPER METEOR 650, Harley-Davidson Breakout a také modely stejné značky Fat Boy a Low Rider S, dále Indian SCOUT ROGUE, UM Renegade Classic 300 nebo Zontes 350 Venom.

SPORTOVNÍ MOTOCYKLY

Zajímavé novinky se hlásí také v kategorii sportovních motocyklů. Mezi nimi nechybí BMW M 1000 R, Triumph Tiger Sport 660 nebo Krämer GP2-R a BIMOTA KB4.

ENDURO

Kategorie enduro nabídne VOGE 300Rally, který se řadí do stále populárnějšího segmentu small adventure a má vše, co cestovatelé i každodenní uživatelé očekávají. Živý jednoválcový motor o výkonu 21 kW v podvozku s koly 21 a 18 palců a zdvihy nad 200 mm, líbivý design, nízká hmotnost, díky malé spotřebě velký akční rádius i atraktivní cenu.

ADVENTURE

V kategorii adventure se hlasující mohou rozhodnout mezi CFMOTO 800MT, HONDA XL 750 TRANSALP, BENELLI TRK 702X, Triumph Tiger 1200 Rally Explorer, Harley-Davidson Pan America S nebo Zontes 350Tour II s drátěnými koly.

CESTOVNÍ MOTOCYKLY

Kategorie cestovních motocyklů nabízí hlasujícím výběr mezi modely Harley-Davidson Ultra Limited, Harley-Davidson Road Glide ST, Moto Morini Seiemmezzo a Zontes 350 X1.

Více informací o veletrhu i o anketě MOTOCYKL ROKU na www.motopraha.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno