Karbonová vyklápěcí přilba FF313 VORTEX nejvyšší řady nabízí mnoho předností, které oceníte v městském provozu i na výletech – nízkou hmotnost, integrovanou sluneční clonu, výklopnou bradu s kvalitními kovovými zámky, nosní deflektor nebo bradový spoiler. S exkluzivní skořepinou ze širokých karbonových vláken poskytuje vysokou míru ochrany a pořádnou dávku prestiže.

A co takhle rovnou hodně dobře vybavenou karbonku, která váží pouhých 1300 gramů (± 50 g dle velikosti)? Tahle novinka od španělské LS2 nám přijde hodně zajímavá! Kromě výklopného systému se může pochlubit také integrovanou sluneční clonou, nosním deflektorem, bradovým spoilerem či Pinlockem.

Vortex je vyráběn ve třech velikostech skořepiny a velikostech XS až XXL, takže opravdu pro každého. Majitelé ocení snadno vyměnitelné plexi s nejvyšší optickou třídou A, UV ochranou a vrstvou odolnou proti poškrábání, stejně jako propracovaný systém větrání s vnitřními kanály nebo velmi příjemný prodyšný a antibakteriální interiér.

To vše za cenu 8999 Kč. Kam pro ni? Na www.ls2.cz nebo k nejbližšímu prodejci LS2, kterých je po republice několik desítek.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno