*Opravná sada na lanka

Určitě to znáte, skvěle si užíváte jízdu daleko od domova a najednou na vašem motocyklu praskne lanko. Díky opravné sadě na lanka Slinky Glide vás na cestách jen tak něco nepřekvapí. Tato opravná sada je vhodná pro opravu většiny spojkových a plynových lanek.

 

*Opravná sada na pneumatiky

Další nemilá situace, která může na cestách nastat, je také píchlé kolo. V takovém případě se vyplatí mít pod sedlem schovanou opravnou sadu pneumatik. V nabídce wemoto.cz jsou opravné sady pro dušové, ale i bezdušové pneumatiky.

 

*Nákrčníky jako doplněk k vašemu motocyklu

Pro většinu motorkářů se nákrčník stal téměř nepostradatelným doplňkem. Nejenom, že výborně chrání váš krk před silným větrem a zimou, ale nyní může sloužit i jako skvělý módní doplněk k vašemu motocyklu. Wemoto.cz nabízí celou řadu barevných variant (modré, černé, zelené, červené, růžové a oranžové), s nimiž můžete dokonale sladit outfit se svým strojem.

 

*Lékárnička

Nezbytnou součástí vybavení každého motoristy je také lékárnička. Pevně věříme, že ji nikdy nebudete muset použít, avšak znáte to – štěstí přeje připraveným.

 

Veškeré zboží naleznete na www.wemoto.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno