Do léta sice daleko, ale přeci jen jsou akce, u kterých je dobré si termín zapsat s předstihem. Jednou z nich je bezesporu celosvětový sraz Ducati v Misanu

Devadesát let! Právě tolik bude příští rok slavit Ducati a vypadá to na velké oslavy. Jejich hlavní část proběhne první červencový víkend, tedy 1. – 3. července 2016 na okruhu Marca Simoncelliho v Misanu. Právě v tento termín tady proběhne devátý ročník World Ducati Week. Pokud to někomu není jasné, mluvíme o největším srazu Ducati pořádaném přímo fabrikou. V roce 2014 se ho účastnilo rekordních 65 tisíc návštěvníků z 56 zemí světa.

 

A co vás v Misanu čeká, pokud na WDW vyrazíte? Samozřejmostí budou zkušební jízdy na okruhu a to jak s vlastními, tak testovacími motorkami. Ducati tady mimo jiné bude prezentovat nové modely 959 Panigale, XDiavel, Multistrada Enduro a svoje zásadní místo bude mít také řada Scrambler s novinkou Sixty2 (novinky zde). Přítomni budou bývalý i současní jezdci MotoGP i WSBK a další hvězdy motorkářského nebe. Pro představu koukněte na video:

Foto: Ducati

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno