Jezdci továrního týmu Kawasaki racing se v rámci superbikového víkendu v Laguně Seca představí s novým sponzorem – společností GEICO. Jonathan Rea si pro tento závod opět věří

  Superbikový tovární tým Kawasaki oznámil pro závod WSBK ve Spojených Státech nového hlavního sponzora, kterým bude jedna z největších společností působících v pojištění automobilů – GEICO. Tato společnost bude zároveň také titulárním sponzorem celého závodního víkendu v Laguně Seca.
 
Biel Roda (Kawasaki): „Mám velkou radost z toho, že mohu v našem týmu přivítat partnera v podobě společnosti GEICO pro závod v Laguně Seca. GEICO je jednou ze společností, které neustále investují do projektů v Motorsportu a je mi velkou ctí, že budeme mít jejich logo na našich motocyklech. Věřím, že jim tuto důvěru splatíme skvělými výsledky.“Jonathan Rea: Máme ještě rezervu
 
 V doposud odjetých šestnácti závodech letošní sezony šampionátu Mistrovství světa Superbiků stál britský závodník Jonathan Rea pokaždé na pódiu, z toho dokonce jedenáctkrát na nejvyšším stupni v podobě vítěze závodu. Díky tomu nyní Rea vede tabulku šampionát s náskokem celých 133 bodů na svého týmového kolegu Toma Sykese.
 
Samotný Rea ale říká, že jede téměř pokaždé na maximum a moc velkou rezervu již nemá, snaží se ovšem nedělat žádné chyby.
 
 
„V samotných závodech již nejezdím s moc velkou rezervou. Pokaždé se ale snažím jet co nejvíce soustředěně a nedělat žádné chyby. Kdybych chtěl jezdit ještě rychleji, už bych byl na limitu, ale ještě tam nějaký prostor mám. Například v Doningtonu se sice motorka chovala skvěle, ale já jsem se tam prostě necítil ve formě. Jen na Aragónu nastala letos situace, kdy jsem neměl dobrý pocit ze zadní pneumatiky a Chaz Davies mne překvapil. Myslím si ale, že i ve zbytku letošní sezony máme mnoho šancí na dobré výsledky, těším se na Lagunu Secu i Sepang, protože tam to je pravý test na výkon motoru. Rozhodně ale nesmíme i přes pozitivní vývoj podceňovat naše konkurenty, protože jejich úroveň je extrémně vysoká,“ řekl Jonathan Rea pro Speedweek.

 

Foto: kawasaki.eu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno