Lin Jarvis komentoval další nepříjemnou událost, kdy po absenci inženýrů v Le Mans musí pro Grand Prix na Aragónu do karantény i Valentino Rossi.

Jak jsme vás již informovali, Valentino Rossi bude muset obě Grand Prix na španělském okruhu Motorland Aragón vynechat, protože byl před startem víkendu pozitivně testován na Covid 19.

Nyní se k této situaci vyjádřil závodní ředitel Yamahy, pan Lin Jarvis, který přiznal, že Yamaha je aktuálně bohužel nejvíce postiženým týmem v Paddocku. Již v Le Mans se musel tým obejít bez šesti techniků, kteří byli izolováni, nyní musí tým nastoupit k víkendu bez Valentina Rossiho.

 

 

„Tohle jsou velmi špatné zprávy pro Valentina i pro celý tým Monster Energy Yamaha, stejně tak pro všechny fanoušky MotoGP po celém světě. Bohužel nám ale nezbývá nic jiného než doufat, že Valentino nebude mít těžký průběh nemoci a co nejdříve bude znovu fit. Je to druhá velká rána pro celý tým, protože již v Le Mans jsme měli v karanténě vedoucího celého projektu Yamahy a dalších pět inženýrů. Tyto případy nás upozorňují na to, že riziko je stále vysoké a musíme si neustále dávat pozor,“ řekl Lin Jarvis.

 

 

 

 


zdroj: bikeracing.cz, foto: yamaha-racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno