Ducati zveřejnila exkluzivní dokument o vítězství v mistrovství světa MotoGP 2022, který je k dispozici na kanálech Ducati a Pecco Bagnaia na YouTube.

Exkluzivní dokument “Nuvola Rossa: Bagnaia a Ducati’s Perfect Comb1nation” je nyní k dispozici na oficiálních kanálech Ducati a Pecco Bagnaia na YouTube. Dvacetiminutový krátký film, který produkovala společnost True Color Films.

Prostřednictvím dosud neviděných a nefiltrovaných záběrů zachycuje historický úspěch, jehož Bagnaia a Ducati dosáhli v sezóně MotoGP 2022. Po neuvěřitelném návratu ze ztráty 91 bodů v šampionátu se dokonalé kombinaci složené z italského jezdce a italského motocyklu podařilo během pouhých 8 Grand Prix stáhnout tuto ztrátu a v poslední Grand Prix ve Valencii získat titul mistra světa.

 

 

 

Záběry natočené během posledních tří závodů sezony, které se konaly v Austrálii, Malajsii a Španělsku, připomínají nejzajímavější okamžiky, díky nimž se jezdec týmu Ducati Lenovo zapsal do historie a stal se prvním italským jezdcem na italském motocyklu Desmosedici GP, který vyhrál mistrovství světa MotoGP.

Záběry ze zákulisí garáže Ducati ukazují radost týmu po převzetí vedení v šampionátu v GP Austrálie a umožňují divákovi ponořit se do napjatých okamžiků prvního bodu souboje v Malajsii. Nakonec dokument umožňuje znovu prožít poslední rozhodující kolo ve Valencii prostřednictvím emocí Pecca, jeho rodiny a týmu Ducati Lenovo.

Film, distribuovaný do hlavních mezinárodních vysílacích společností, bude v nejbližších dnech k dispozici také na italském televizním kanálu Sky Sport MotoGP a oficiálních kanálech MotoGP.

 

Francesco Bagnaia

„Od konce šampionátu uplynul už více než měsíc a v posledních týdnech jsem si konečně uvědomil, co se v tomto neuvěřitelném finále sezóny stalo. Dokázali jsme to: jsme mistry světa MotoGP Sledování tohoto dokumentu mi umožnilo znovu prožít emoce z těch posledních tří Grand Prix. Byly to velmi intenzivní okamžiky a vše se odehrálo velmi rychle. Bylo také skvělé prohlédnout si reakce mého týmu, mé rodiny a všech našich fanoušků. Doufám, že prostřednictvím tohoto dokumentu budou moci Ducatisti znovu prožít stejné emoce, jaké jsme cítili my v těch posledních intenzivních závodech šampionátu“

 

 


zdroj: www.bikeracing.cz, foto: ducati.media

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno