Pokud máte doma v garáži některou Yamahu z řady Sport Heritage, můžete si obohatit život i onu motorku novou appkou, kterou právě v těchto dnech japonská továrna vypouští do světa. Udělej si to po svém!

„Předtím, než vyjedete, musíte vědět, že je vaše motorka skutečně vaše.“, to je heslo, kterým Yamaha apeluje na touhu po jedinečnosti. Možností vlastní customizace se tato firma poslední dobou hodně věnuje – v projektu Yard Built představila poslední dobou desítky přestavěných motorek z kolekce Sport Heritage (VMax, XV950, XJR1300, SR400, XSR700) a součástí celé téhle hry je to, že každý z customérů musí nabídnout zákazníkům Yamahy některé díly, které si mohou namontovat na svoji motorku. K tomu si přidejte fabrické doplňky a máte z toho slušný katalog.


A právě proto je tu aplikace My Garage. Abyste si nemuseli vybírat díly jen tak z katalogu a viděli, jak vypadají přímo na vaší motorce, nebo té, kterou se chystáte si koupit. Stačí si jen vybrat ten konkrétní stroj a pak už si na něj můžete navěsit, co se vám zlíbí. Výsledek si pak můžete uložit, sdílet s přáteli a nebo samozřejmě rovnou odeslat k dealerovi a objednat. Něco pro hračičky!

Yamaha My Garage App ke stažení:

iOS iTunes

Android Play Store


Připomeňme si pár motorek z projektu Yard Built. Třeba pro budoucí inspiraci.

XV950 Pure Sports od Low Ride

XJR1300 od Rough Crafts

XV950 od Marcuse Walze

VMax Infrared od JvB Moto

XJR1300 Project X od Deus Ex Machina

XV950 The Face od Kingstom Custom

Foto: Yamaha

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno