V Hradci Králové se už pilně zbrojí na novou sezonu, a jak se zdá, v roce 2017 se bude všechno odehrávat hlavně na cestovatelské a stylařské lince. Z nekonečné nabídky portálu www.nokamoto.cz vybíráme tři zástupce:


* CLOVER textilní bunda Savana-2

Obliba chytrého textilního oblečení roste s každou sezonou. Dálkoplazi, ale nejen oni, už dávno poznali výhody lehkého materiálu, promyšleného systému odvětrání a praktičnost nekonečného počtu kapsiček, kapes, úchytů a sponek.

Špičkovou novinku od Cloveru Savana-2 nyní pořídíte za 7990 Kč. Možnost je sáhnout i po levnější variantě Scout-2 za 5990 Kč, přičemž obě tyto bundy můžete do kompletu doplnit kalhotami Scout s pevným obvodovým zipem.

Materiál :textilie DURATEK, aramido-keramická textilie BALLISTIC

Výbava . 100% vodotěsnost, vyjímatelná termovložka, “AQUAZONE” vyjímatelná, vodotěsná a prodyšná membrána (vodotěsnost: 8000mm H2O, prodyšnost: 1000g/m/24hod), nastavitelný obvod pasu, nastavitelný obvod rukávu, nastavitelný obvod boků, nastavitelná šířka límce, sepnutí kalhot a bundy celoobvodovým zipem, zadní bederní kapsa, 2 vnější a 1 vnitřní kapsa, reflexní prvky

Chrániče: CE chrániče ramen a loktů (vyjímatelné a nastavitelné)

Ventilace: 2 zip vstupy vzduchu vpředu, 2 odvětrávací panely na hrudi, 2 zip vstupy vzduchu na rukávech, 1 zip výstupu vzduchu na zádech* Shark Spartan Carbon a D-Skwal bez LED systému

Tohle je velká parádička. V kompozitových materiálech nástupce legendární Speed-R, je ovšem lehčí (1290 g) a přitom stále nabízí sluneční clonu zakomponovanou přímo uvnitř v integrální přilbě. Helma má i další vychytávku v podobě podbradového deflektoru, který se sklápí v bradové části, nepřekáží a nebrnká o bradu.

Cena téhle carbonky začíná na 9990 Kč. Z termoplastových přileb pak chceme ještě připomenout novou řadu D-Skwal, která přichází nově na trh bez LED systému (jako má Skwal), zato ale s celou řadou hodně zajímavých designů a s velmi sympatickou cenou začínající již pod hranicí pěti tisíc.

Materiál: termoplastová pryskyřice

Hledí: tl.2,2mm, nemlžící folie Pinlock MaxVision

Vybavení helmy: sluneční clona, podbradní pásek s nastavitelnou mikropřezkou, EASY FIT – snadné vložení brýlí, připraveno pro SHARKTOOTH, vyjímatelný antialergický interiér, AUTOSEAL system – těsnění hledí

Hmotnost: 1450g (vel.M)

Hledejte, listujte – nabídka na www.nokamoto.cz nebo u všech jejich kamenných prodejců.

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno