Ručně vyrobenou zlacenou trofej vyobrazující motocyklového závodníka si odnese vítěz 13. ročníku ankety Zlatá řídítka, která se vyhlašuje v rámci galavečera Zlatého volantu.

O vítězi rozhodne kromě odborné poroty premiérově také divácká veřejnost. Na webu zlatyvolant.cz bylo spuštěno veřejné hlasování o nejpopulárnější jezdce, přičemž hlas veřejnosti bude mít váhu jedné třetiny.

O prvenství v anketě se v tuto chvíli uchází 35 českých jezdců. VIP hostem galavečera, který se uskuteční 20. února v prostorách Pragovky v pražských Vysočanech, bude slavný brazilský závodník MotoGP Alex Barros, který převezme od pořadatelů čestnou cenu za celoživotní přínos. Vstupenky na galavečer jsou již v prodeji.

Jen a pouze fanoušci motorek rozhodnou také o vítězi nově spuštěné kategorie Motocykl roku, do které je nominováno 17 modelů, mezi kterými nechybí modely od značek Harley-Davidson, BMW a dalších. Fanoušci motorek mohou hlasovat také v kategorii Motoristická událost roku, kde jsou mezi nominovanými brněnské závody MotoGP nebo WorldSBK, pardubická Zlatá přilba nebo 115. výročí značky Harley-Davidson.

Veškeré informace a hlasování najdete na webu www.zlatyvolant.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno