Bývalý manažer továrního týmu Repsol prohlásil, že by se nedivil tomu, kdyby si hlavní sponzor chtěl ponechat v týmu Alexe Márqueze i pro sezonu 2021.

Alex Márquez dokázal v druhé polovině letošní sezony výrazně zlepšit své výsledky a především v posledních dvou Grand Prix dokázal vybojovat pódiové umístění. Takového výsledkového růstu si samozřejmě všímá řada lidí z Paddocku, včetně manažerů Hondy i hlavního sponzora týmu.

 

 

Jak nyní v jednom z rozhovorů prozradil bývalý manažer továrního týmu Repsol Honda, pan Livio Suppo, sám by se na základě svých zkušeností nedivil tomu, kdyby hlavní sponzor týmu požádal management o setrvání Alexe v tovární formaci i pro sezonu 2021.

To by samozřejmě způsobilo komplikaci Pol Espargarovi, který by musel putovat na Alexovo místo v týmu LCR Honda.

„Je zajímavé, že zatím se Repsol nijak neangažoval v možnosti udržet Alexe v továrním týmu i pro příští sezonu. Je to možná způsobené delšími jednáními, které se vedly o prodloužení sponzorské smlouvy. Nyní oznámili pokračování spolupráce a já osobně bych se vůbec nedivil tomu, kdyby Repsol začal vyvíjet tlak na to, aby i pro sezonu 2021 zůstali v továrním týmu oba bratři Márquezové,“ řekl Livio Suppo.

 

 

 


zdroj: bikeracing.cz, foto: repsol media

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno