Máme tu čest vám jako první představit úplnou novinku od firmy HELD, cestovní bundu a kalhoty z laminované odolné tkaniny Tactel 3L.

* Jedná se o oblečení vyrobené z nové generace textilie, která je zajímavá tím, že je laminována z vnějšku. Všechna voda díky tomu stéká po povrchu pryč, aniž by oblek vodu nasával či promokl (tzn. oblečení nejenže neprosákne, ale ani neztěžkne!).

*Bunda z materiálu Tactel 3L je tak voděodolná, ale i prodyšná, má perforovanou podšívku ze síťoviny, na zádech je doplněna o 3D Mesch panely pro podporu cirkulace vzduchu. Nechybí komfortní měkký límec, strečové panely, dvojitý hlavní zip ACS a větrací zipy AirVent pro systém dokonalého větrání.

 

 

*Spolehnout se budete moct i na unikátní HELD Clip-in, tj. speciální unifikovaný systém pro upínaní i několika vnitřních vrstev současně. Využít tedy můžete i termovložku, Windstopper, Gore-Tex nebo přípravu na airbag HELD eVest.

*Bundu lze jednoduše kombinovat i s kalhotami LONBORG vyrobenými pomocí stejných technologií. Vznikne tak unikátní nepromokavý, komfortní a zároveň velice pohodlný cestovatelský komplet.

 

 

*Lze očekávat, že do několika let se technologie vnějšího laminování stane novým standardem. Vy se s ní ale můžete seznámit již teď. Na stránkách www.yshop.cz, nebo přímo na prodejně na pražské Vrbovce.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno