A teď něco opravdovýho. BMW s uvedením nových modelů F 900 GS a F 900 GS Adventure zvedlo laťku v segmentu střední třídy enduro motorek. A o pořádný kus.

Tyto mašiny nejenže vypadají skvěle, ale také nabízejí technologické inovace, které je posouvají na vrchol své kategorie. F 900 GS je nyní o čtrnáct kilo lehčí než její předchůdce, což v kombinaci s novými off-road schopnostmi dělá tento model neodolatelným pro fanoušky terénu. A že jich bude!

Na druhé straně pak stojí Adventure postavená pro delší a náročnější výlety. Oba modely jsou vybaveny výkonným dvouválcovým motorem s objemem 895 kubíků, což je o kousek víc než v předchozí verzi.

 

 

Zajímá vás výkon? Impozantních 105 koní pro oba modely. V kombinaci s unikátním zapalovacím intervalem motor vydává emocemi nabitý soundtrack, který vás doslova pohltí.

Kromě pohonu BMW nešetřilo ani na výbavě. Standardně nabízí dva režimy jízdy, ABS Pro a DTC. Pro ty, kteří hledají ještě větší vzrušení, jsou k dispozici další módy, které pošlou motorku ještě o kousek víc do terénu.

A co design? Efko přichází s novou a výrazně lehčí nádrží a zcela novým zadkem. Všechno je podřízeno pro co nejlepší offroad schopnosti a je napěchované elektronikou – ABS Pro a kontrola trakce jsou součástí základní výbavy, zatímco Dynamic Brake Control (DBC) a nastavitelná motorová brzda jsou volitelné.

Velký šestiapůlpalcový TFT displej nabízí nepřekonatelnou rozmanitost informací, díky Keyless Ride máte klíček v kapse a LED světlomety poskytují vynikající viditelnost za všech podmínek.

A je tady i možnost personalizace – kromě elektroniky nabízí BMW také rozsáhlý sortiment volitelného vybavení. Offroadoví nadšenci mají o čem přemýšlet.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno