Model Indian Roadmaster, to je synonymum pro špičkovou propracovanost, prvotřídní design, luxusní lakování a výjimečné cestovní schopnosti.

Verze Roadmaster Elite 2024 k tomu přidává autentickou custom grafiku a nespornou dávku exkluzivity. Vyrobeno bude pouze 350 kusů pro celý svět.

Včetně individuálně číslovaného středového štítku doplněného siluetou Indian Camelback z roku 1904 – prvního modelu Indian Motorcycle, který debutoval s ikonickou grafikou Indian Motorcycle Red. Další podrobnosti k motorce pak přidáme v bodech:

 

 

* Třítónový Candy lak
– odstíny Red Candy, Dark Red Candy a Black Candy společně tvoří prémiovou grafiku, doplněnou o ručně malované proužky v odstínu Championship Gold. Ve dvou špičkových zakázkových lakovnách, GCP a CPV, trvá dokončení každého motocyklu více než 24 hodin.

* Elitní grafika a logo
– díky exkluzivnímu logu, vyhrazenému pouze pro model Elite, budou jezdci vyčnívat z davu prémiovým vzhledem a povrchovou úpravou.

* Audio systém PowerBand s funkcí Bass Boost
– systém, představený na podzim 2023, nabízí o 50 % hlasitější zvuk prostřednictvím 12 reproduktorů umístěných v přední kapotáži, sedlových brašnách a cestovním kufru a ještě více basů ve srovnání se standardními zvukovými systémy.

 

 

* Adaptivní LED světlomet Pathfinder
– je ve srovnání se standardními světlomety výkonnější. Patentovaná špičková technologie zlepšuje viditelnost díky sledování úhlu náklonu motocyklu, které optimalizuje osvětlení vozovky před jezdcem.

* Přístrojový panel Gloss Black
– všechno je o detailech, proto má Roadmaster Elite lesklou černě lakovanou palubní desku s čistým designem a se špičkovou povrchovou úpravu, které jezdci od modelů Elite očekávají.

* Leštěné plotny pro jezdce a spolujezdce Headdress
– prostorné podlážky nabízí nejen pohodlí na dlouhých vyjížďkách, ale také výjimečnou úroveň zpracování detailů a stylu.

* Barevně sladěné prošívané sedlo Heated & Cooled
– barevně sladěné prošívané sedlo modelu Roadmaster Elite přidává k cestovnímu pohodlí exkluzivní styl. Ať už jezdíte uprostřed léta, nebo pozdě na podzim, funkce vyhřívání a chlazení sedla výrazně zlepšuje pohodlí jezdce a spolujezdce.

 

 

Model Roadmaster Elite 2024 se začne dodávat prodejcům letos na jaře. Více na stránkách www.Indian-praha.com.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno