Už jste zhlédli video Pepy Sršně s moto Vespa GTS 300? Na YouTube se už chvíli toulá, ale pokud jste ho dosud neviděli, žhavte internety.

I ti z vás, kteří Vespu považují za stroj pro něžné pohlaví obou lidských verzí, musí uznat, že tohle má koule. Do města a na krátké trasy není rychlejšího a obratnějšího stroje.

Má styl, a jak se jednou svezete, pochopíte, o co tady běží. Pro spoustu lidí je to dokonce láska napořád.

Nás tyto stroje nebraly, ale jeden jsme z hecu taky pořídili, protože na něj máme v nabídce pět typů výfukových systémů a díky mnoha dalším variantám (2 typy svodů, tlumiče s dB killerem a bez něj, ozdobné kroužky, barvy koncovek…) existují fakticky desítky variant možných konfigurací.

 

 

Pro případné zájemce o tuto italskou krásku se teď chystáme vše nafotit, natočit videa, a Vespu dokonce obléct do vlastních barev. Sledujte náš Instagram #REMUS_VYFUKY a YT kanál REMUS-VYFUKY. Zde se objeví všechny materiály.

Pokud tento stroj vlastníte, tedy GTS 300 Euro 5 (od 2021 do současnosti), nemůžete si nevybrat. Takový srovnávací materiál ještě nikdo nikde nenatočil.

Během jara se můžete těšit. Už teď ale můžete zkouknout všechny varianty systémů na našem e-shopu na www.remus-vyfuky.cz. Pod QR kódem máte přímý odkaz.

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno