Husqvarna si s představením novinky Svartpilen 801 počkala až na samotný začátek sezony a byl to podle všeho dobře promyšlený krok.

Vyslala takto ve správnou dobu jasný impuls všem, kdo si chtějí na letošní rok postavit do garáže opravdu čipernou, hravou, a navíc nadmíru designově zajímavou motorku.

Nový Svartpilen má v sobě 2válcový řadový motor o objemu 799 cm3, který nabídne výkon 105 koní. Fajn je i údaj o váze, který se drží na hranici 180 kg.

 

 

Nechybí kontrola trakce, přednastavené jízdní režimy, rychlořazení nebo TFT přístrojový panel s konektivitou a navigací.

Dokonalý balíček nejen pro mladé, ale pro všechny z nás, kteří se chceme jízdou především bavit. Nový Svartpilen 801 nabídne navíc i nastavitelný podvozek WP APEX, brzdy J.Juan a uživatelsky vstřícnou ergonomii, která díky vysokým a širokým řídítkům umožní uvolněnou jízdní pozici.

Tuhle rošťáckou stylovku vyzkoušíme v testu již brzy, takže v příštím čísle se o ní dozvíte určitě víc. Zatím můžete hledat informace třeba na stránce www.husqvarna-motorcycles.com.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno