Zimní motorkářská pauza je už fuč a vám najednou dojde, že byste na takovou první pěknou jarní vyjížďku chtěli vzít i svoji přítelkyni nebo manželku.

Avšak nemáte pro ni patřičné motorkářské oblečení. Máme pro vás tip, jak tuhle problematickou situaci jednoduše s vkusem a grácií vyřešit.

Letošní nejžhavější novinka od MBW se jmenuje SARA. Jedná se o dámskou stylovou koženou bundu vyrobenou z jemné a pečlivě vybírané hovězí usně, která své budoucí majitelce nesporně nabídne v první řadě pohodlí, ale spolehnout se budete moct i na celou řadu dalších vychytávek.

 

 

Při chladnějším počasí využijete vyjímatelnou termovložku Thermolite, k dispozici jsou v základní výbavě i všechny potřebné motorkářské chrániče a myslelo se i na nezbytný mobil, ten můžete bezpečně vozit s sebou ve speciální vnitřní kapse.

Bunda nabízí také zadní zip pro případné sepnutí s motorkářskými kalhotami. Při pohledu na obrázky vám musí být jasné, že tohle je předně ten kus oblečení, který využijete univerzálně na více typech motorek, ale stejně dobře ji využijete na běžné nošení.

 

 

Více informací na www.mbw.cz, kde naleznete i přesnou tabulku nabízených velikostí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno