Po té co dubnový závod ve Slaném pro nepřízeň počasí dostal nový termín, začíná mistrovství ČR ve flat track tentokrát v Chabařovicich již 11.5.2024!
Tuto sobotu se na dráze nedaleko Ústí nad Labem uskuteční první závod, který přinese fanouškům a jezdcům jistě skvělé závody a spoustu soubojů.
,, První závod ve Slaném nám bohužel nevyšel kvůli počasí ale povedlo se nám najít nový termín, takže o tento závod nepřijdeme, sezónu 2024 ale poprvé rozjedeme v Chabařovicich.,, popisuje závodní okolnosti pozdějšího startu sezóny manažer české reprezentace a promotér tuzemského šampionátu ve flat tracku Pavol Pučko.
Tři mistrovské třídy – FT1, FT Classics a FT Young – se postaví na startovní čáru, aby ukázaly své dovednosti a odhodlání. Mezinárodní účast dává závodu zvláštní šmrnc a slibuje vzrušující souboje až do cíle.
Ve startovní listině elitní třídy FT1 nebudou chybět největší hvězdy domácího flat tracku.
Obhajovat český titul bude i tentokrát Ervín Krajčovič, který se stal minulém roce prvním Čechem, jež ovládl světový šampionát. Na další kariérní posun je pak připravený také domácí vicemistr a čtvrtý muž z posledního světového šampionátu Ondřej Svědík. O pozice na pódiu bude jistě usilovat i třetí v loňské sezóně Tomáš Kolařík.
S úderem 14:00 hodin rozsvítí semafor první závodní jízdy, které budou plné soubojů a rychlosti a vyvrcholí v každé třídě finálovou jízdou kde může startovat až 12 jezdců najednou!
Vstupné činí 200 Kč

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno