První zářijový víkend (2.–4. září 2016) ožije pražské Výstaviště v Holešovicích v rytmu motocyklů Harley-Davidson a nejen jich. Akce, na které byste v žádném případě neměli chybět

Program třídenní akce je přizpůsoben celé rodině, a tak si na své přijde skutečně každý. Muži si mohou vychutnat výstavu ikonických motocyklů Harley-Davidson, od nejstarších modelů až po ty nejnovější, na vlastní kůži si zdarma vyzkoušet jízdu na motocyklech H-D nebo si užít galavečer thajského boxu.

Ženy zaujme bohatý doprovodný program, ve kterém nechybí například koncerty, a lahůdkou pak pro ně mohou být i služby relax zóny, masáže nebo vizážistická show. Holčičky si budou moci pohrát s panenkami Barbie nebo Monster High a pro chlapce jsou připraveny nové modely autíček Hot Wheels i další aktivity.

V nabitém programu nechybí Bikerské hry, koncerty, galavečer thajského boxu, kaskadérská show, výstava více než 100 motocyklů nebo spanilá jízda Prahou, která letos vyvrcholí na Staroměstském náměstí. A bacha, ženy a děti vstup zadara!

 

 

Víc info na www.pragueharleydays.cz.

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here