Vrchol české roadracingové sezony proběhne o víkendu 21.–22. 5. 2016 – legendární závod 300 zatáček Gustava Havla. Jako tradičně přicházíme i s upoutávkou na stánek našich kamarádů z TTman.cz

Legendární závod 300 zatáček Gustava Havla se letos pojede již po čtyřiapadesáté a vypsány jsou všechny tradiční kubatury od 125GP až po Superbike. Podíváte-li se na stránky www.amkhorice.cz, zjistíte, že startovní rošty jsou více než slušně zaplněny a z 300 ZGH se opět stal závod s celoevropským věhlasem a tradicí.

Jako již tradičně vám k pozvánce na tento závod přidávají kluci z TTman.cz i čerstvou kolekci oblečení a příslušenství z Tourist Trophy 2016, která bude právě v Hořicích přímo na místě k dispozici. Opět parádní jsou nová celopotištěná trička s fotkami motorek největších střelců TT, např. Only the Brave.

I letos výrobce drží zvolený trend z posledních let, kdy hlavně trička a mikiny jsou hodně módní, a je tak možné si užívat jejich každodenní nošení. Díky loňskému úspěchu prošívaných vest je nová kolekce doplněna o černou vestu s atraktivními reflexními zelenými pruhy. Hodně se také povedl nový batoh TT, hrnky i kšiltovky. Těch novinek je letos zkrátka opět spousta, proto se podívejte na www.TTman.cz nebo se zastavte na stánku právě v Hořicích.

 

Více o víkendové akci 300 ZGH v Hořicích najdete …ZDE

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here