Na akci ApriliaWhattheFunRide 2019 se během víkendu 20.–22. září potkala spousta fanoušků značky Aprilia, jejíž nultý ročník zorganizoval dovozce značky v Orlických horách.

Účastníci měli možnost vyzkoušet si nové modely a užít si parádní vyjížďku po super silnicích za báječného počasí. Přestože se většina z necelých 40 účastníků viděla s ostatními poprvé v životě, atmosféra celé akce byla neuvěřitelně přátelská a srdečná. Jezdci na Tuonech, RSV, Shiverech a Dorsodurech přijížděli na místo setkání do Týniště nad Orlicí ze všech koutů ČR už od pátečního večera, jeden nadšenec dorazil dokonce ze sousedního Slovenska, a společně vytvořili jednu velkou aprilkářskou komunitu.

 

Během sobotního dopoledne šly testovací Aprilie z ruky do ruky a po obědě se už Orlické hory rozezněly burácením výfuků všech přítomných motorek. Babí léto se předvedlo v celé kráse, a tak si účastníci mohli užít turistickou i svižnější sportovní trasu naplno. Nejvíc budou určitě vzpomínat na úsek mezi Červenohorským sedlem a Jablonným, který si každý projel minimálně dvakrát.

Hodně se u večeře mluvilo také o silnici z Lanškrouna do Štítů. Všem zúčastněným bude tuto povedenou akci připomínat památeční tričko a všichni se už těší na příští ročník. Více info: www.cz.aprilia.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno