A tak není divu, že nám nyní po letech připravili jeho kompletně novou verzi. Moderní grafika a nová struktura by vám měly pomoci se daleko lépe orientovat na stránkách, měly by poskytnout přesnější informace o produktech i skladové dostupnosti a v neposlední řadě pomoci s výběrem té správné výbavy pro vás i vaši motorku.

Všechny nabízené produkty jsou přehledně uspořádány v jednotlivých kategoriích a můžete se k nim dostat hned třemi způsoby. Buď využijete hlavní modrou lištu, která představuje produktové menu, tedy nabídku poskládanou z produktových kategorií (helmy, oblečení atd.). Druhou možností je vyhledávání dle konkrétního typu motorky (např. Adventure/Travel nebo Cruiser/Bagger).

V takovém případě vám e-shop nabídne všechno zboží vhodné k dané motorce. Do třetice pak můžete vyhledávat přímo dle textu. Velmi dobrým pomocníkem při výběru konkrétního zboží je vyhledávací filtr, kde můžete zadávat řadu parametrů, a pomůže také srovnávač zboží, ve kterém můžete přímo porovnat několik produktů. S výběrem vám pomůžou i online asistentky pomocí aplikace Livechatoo.

V internetovém obchodě Bikers Crown je 95 % nabízených položek skladem, což umožňuje prakticky okamžité odeslání zboží k zákazníkovi. Kromě možnosti platby kartou, bankovním převodem či na dobírku disponuje vlastními odběrnými místy v podobě kamenných prodejen Bikers Crown, kde je zboží připraveno k okamžitému vyzvednutí.

www.bikerscrown.cz

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno