Jarní cena Brna je závod pro jezdce bez licence s motorkou do objemu 1000ccm, určený především hobby jezdcům, kteří koketují s myšlenkou začít závodit a chtějí si své schopnosti vyzkoušet předtím, než investují do závodní licence.

Jarní ceny Brna pořádané pod záštitou Českomoravské asociace motocyklového sportu na Masarykově okruhu v Brně ve dnech 19. – 20. 04. 2014 se mohou zúčastnit kromě licencovaných jezdců i jezdci bez licencí.

Pro jezdce bez licence je vypsán závod do 1000ccm, určený především hobby jezdcům, kteří koketují s myšlenkou začít závodit a chtějí si své schopnosti vyzkoušet předtím, než investují do závodní licence. Jednorázovou nebo celoroční licenci bude možné vyřídit i přímo na závodě během formální přejímky.

Přihlášky a startovné přijímá výhradně pořadatel Road Racing Club. Závod je vypsány pro motocykly odpovídající technickým a homologačním předpisům pro SZM CAMS a to ve třídách Klasik do roku 1979, 125 SP/GP + 250 SP/GP + MOTO 2/3 + Supertwin + Supersport 400 + Supermono + do 600ccm/ do 1000ccm a nově také třída 400 SSP. Tento závod se započítává do seriálu Mistrovství české republiky na přírodních okruzích.

Odkaz na detailní info, propozice atd: http://www.motocams.cz/prirodni-okruhy/kalendar-zavodu/121

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno