Dovolená s CellularLine

Čas dovolených je tu a nejeden z nás vyrazí na tu svoji vysněnou cestu na motorce. A právě na delších cestách se nejlíp hodí dobré vybavení včetně elektroniky, která se už před delší dobou stala běžnou součástí každodenního života, a tím pádem i ježdění na motorce. V Itálii na to mají specialistu, firmu CellularLine, která má díky společnosti Recall zastoupení i u nás. Dlouho jsme to všechno znali jen jako Interphone, který pod CellularLine spadá, teď se ale mezi motorkáře dostává i další zboží Cellularu. U Recallu to celé postavili jako koncept, kdy si do organizéru u jednoho stojanu v prodejně nakoupíte všechno potřebné. Tak třeba těchto pár kousků.

 


Cestovní nabíječka Qualcomm 3.0

Na cestách u elektriky občas netrávíme moc času, znáte takové to rychlé dobíjení telefonu někde v restauraci. Nabíječka Qualcomm díky technologii Qualcomm Quick Charge 3.0 umožní rychlé nabíjení pro adaptivní smartphony a tablety. A i ostatní zařízení, které nepodporují adaptivní nabíjení, dokáže dobít nejvyšší možnou rychlostí. Univerzální kompatibilitu zajistí vestavěný USB port. Samozřejmostí je ochrana proti přepólování a následnému zkratu.

Cena: 579 Kč


Autonabíječka Ultra

Kompaktní autonabíječka CellularLine Ultra s USB konektorem představuje ideální doplněk pro nabíjení vašeho smartphonu nebo tabletu prostřednictvím cigaretového zapalovače v automobilu či na motorce. S funkcí rychlého nabíjení (Fast Charge) dobije vaše zařízení tou nejvyšší možnou rychlostí. Optimální nabíjení je šetrné k baterii vašeho zařízení.

Cena: 399 Kč


Univerzální organizér příslušenství Organizer Big

Jestli vás taky štve, jak se vám všechny ty kabely, nabíječky a další příslušenství povalují po brašnách nebo v tankvaku, zamotávají se do sebe a prostě prudí, CellularLine má řešení. Je jím textilní organizér, v jehož kapsách a pod elastickými páskami to všechno chytře zabydlíte. Do větších kapes se vejdou i powerbanky.

Cena: 579 Kč


Powerbanka Freepower Manta

Sem tam se stane, že zásuvka je zrovna nedostupná a pak se hodí mít nějakou tu elektriku s sebou. Prémiová powerbanka Manta vám umí dodat 6000 nebo 8000 mAh. Díky kompaktním rozměrům, tenkému provedení a nízké hmotnosti můžete mít powerbanku stále u sebe. Dvojice USB portů umožní nabíjet až dvě zařízení současně a funkce rychlého nabíjení zkrátí čas dobití vašeho telefonu nebo tabletu. Díky simultánnímu nabíjení pak máte možnost nabíjet powerbanku i zařízení současně. O přesném stavu powerbanky informuje praktický LED displej.

Cena: 799 Kč (6000 mAh), 999 Kč (8000 mAh)


Cestovní nabíječka Dual Ultra

Tato nabíječka s dvojicí USB výstupů umožní nabíjení dvou zařízení současně. Díky svému výstupu 3,1 A je vhodná nejen pro smartphony, ale i pro tablety (baterie Li-Ion, Ni-Mh nebo Li-Pol s libovolnou kapacitou). Podpora rychlého nabíjení Fast Charge ušetří váš čas a nabije smartphone nebo tablet tou nejvyšší možnou rychlostí. Na cestách oceníte kompaktní velikost nabíječky, díky svým rozměrům se snadno vejde do kapsy.

Cena: 499 Kč


Voděodolné pouzdro Interphone pro Apple iPhone 6/6S/7

Pouzdra na řídítka od Interphonu se u nás už stala bestsellerem. V nabídce jsou jak pouzdra univerzální, tak pro konkrétní modely telefonů. Mezi těmi nově najdete také to pro iPhone 6/6S/7 (případně i verze Plus). Pouzdro je určeno do extrémních situací, kde dokonale ochrání přístroj a je samozřejmě voděodolné (IPX4). Vrchní strana vyrobená z elastického průhledného materiálu je přizpůsobena i pro ovládání dotykového displeje iPhonu. Pouzdro je také přizpůsobeno nabíjení telefonu během jízdy, stejně jako umožňuje během jízdy natáčet video. Součástí je úchyt na řídítka o průměru 16–30 mm.

Cena: 1499 Kč


Interkom Interphone Sport

Pokud vyrážíte na cestu ve více motorkách nebo se spolujezdcem a chcete jednoduchou komunikaci, interkom je řešením. Kromě komunikace s ostatními (až čtyři jednotky v hovoru, dosah až 1 km) vás propojí s navigací, případně mobilním telefonem a umožní tak poslech navigačních pokynů, hudby nebo telefonování za jízdy. Interphone Sport je možno ovládat hlasovými příkazy nebo tlačítky na jeho těle, kdy ovládání zpříjemní hlasové menu v češtině. Díky funkci Anycom se umí propojit se všemi značkami interkomů. Pokud je spojení přerušeno, v momentě, kdy jsou interkomy v dosahu, dojde k automatickému znovunavázání spojení. Součástí Sportu je také FM rádio s RDS. Update firmwaru je možné snadno provádět přímo z vašeho PC. Pro telefony s iOS a Android je připravena aplikace, která umí interkom z displeje telefonu ovládat. Interkom je možné instalovat do všech běžných přileb na trhu, pro některé modely Shoei a Schuberth jsou k dispozici speciální sady sluchátek.

Cena: 5 999 Kč (Single Pack), 10 999 (Twin Pack)

www.interphone.cz

Loga Recall a CellularLine Interphone

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno