Letošní Prague Harley Days, které se uskuteční v dolní části areálu holešovického Výstaviště 4. – 6. září opět zpestří tradiční spanilá jízda.

Ta doslova odstartuje druhý den akce, tedy sobotu 5. září, kdy od Výstaviště zamíří do centra Prahy stovky jezdců. O jedno z každoročních velkých lákadel akce tak ani letos účastníci nepřijdou. První burácející motocykly vyrazí od Výstaviště v 10:30 hodin, zamíří na centrum metropole a následně se podél nábřeží vrátí zpět. Spanilou jízdu si tentokrát bude moci užít 800 jezdců a pochopitelně stovky kolemjdoucích, pro které je konvoj motocyklů Harley-Davidson vždy skvělou podívanou budící nadšení i obdiv.

Na programu druhého dne Prague Harley Days je i oficiální zahájení akce. To je naplánováno na 12. hodinu, bezprostředně poté, co se jezdci vrátí ze spanilé jízdy. Burácející motocykly, vůni benzínu a další porci zábavy si tentokrát návštěvníci užijí hned tři dny, poprvé a naposledy ve své historii navíc zcela zdarma. Těšit se tak mohou na bezplatné zkušební jízdy na motocyklech Harley-Davidson, zábavu pro celou rodinu, výstavu nových motocyklů i s chystanou novinkou Harley-Davidson Pan America, Custom Bike Show a mnoho dalšího.

 

 

 

Připomeňme, že i přes všechna omezení letos Prague Harley Days rostou. Spojují se totiž s legendárním BurgerFestem a finálovým koncertem projektu Koncert pro 10 milionů, na kterém se představí taková jména jako Support Lesbiens, zakázanÝ ovoce, The Silver Spoons, Yo Yo band a další.

„Jsme rádi, že se nám přes všechny komplikace a omezení daří připravovat zcela unikátní Prague Harley Days, které díky spojení s BurgerFestem a Koncertem pro 10 milionů nabírají významně jiný rozměr. Milovníci silných strojů a burácejících motorů nepřijdou o nic, na co jsou na Prague Harley Days zvyklí a na co se každoročně těší. K tomu všemu si ale budou moci užít i dobré jídlo a pití a pořádnou porci skvělé muziky. Asi žádný ročník Prague Harley Days jsme nepřipravovali s takovými nervy, vypětím a nejistotou, o to víc věřím, že letošek bude stát opravdu za to, už jen tím, že zřejmě pro nás všechny získá úplně jiný nádech. Těší nás, že můžeme návštěvníkům nabídnout hned festivalový trojlístek navíc zcela zdarma, a dokonce pozvat i zástupce záchranných složek a osoby z 1. linie, bez kterých by to letos opravdu nešlo, říká Jaroslav Vavřina, pořadatel Prague Harley Days.

 

 

Všichni, kteří si v předprodeji zakoupili vstupenku získávají automaticky možnost se díky ní účastnit tradiční spanilé jízdy, jen je třeba se o místo v ní přihlásit v pátek 4. 9. v Info stánku Prague Harley Days, kde zájemce dostane speciální pásku. Pořadatelé zároveň připravují speciální VIP zóny, které primárně nabídnout právě držitelům vstupenek. Umožní ale rovněž i dalším zájemcům si na místě zakoupit VIP vstupenky. Klasický vstup je pak na všechny tři akce zcela zdarma. Majitelé zakoupených vstupenek, kteří nechtějí do VIP zóny, si mohou již zakoupenou vstupenku uschovat a uplatnit ji na příští ročník Prague Harley Days, nebo si ji na místě nechat vyplatit.

 

PRAGUE HARLEY DAYS + BURGERFEST
+ KONCERT PRO 10 MILION
Ů
– 4. – 6. 9. 2020 –
VÝSTAVIŠTĚ
HOLEŠOVICE PRAHA

 

Více informací naleznete na www.pragueharleydays.cz

 

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno