Je nám radostí oznámit, že v Chlumci nad Cidlinou přistála cenná trofej, kterou získal eshop Bikers Crown v letošním ročníku soutěže efektivity internetových řešení.

Tato nejvýznamnější česká soutěž efektivity digitálních projektů IEA, kterou pořádá Asociace dodavatelů internetových řešení, měla vyhlášení v červnu tohoto roku a Bikers Crown se může pochlubit 1. místem v kategorii Eshopy.

Dvaadvacetičlenná porota vybrala vítězná řešení na základě jejich efektivity a měřitelných úspěchů. Měřítkem je celkový úspěch vztažený k nákladům na projekt a vyjádření v procentuálním výpočtu ROI (Return on Investment).

Porovnávají se porovnatelné projekty, proto má soutěž rozšířené kategorie hodnotící jak oborově tříděné webové projekty a portály, tak samostatnou kategorii eshopů, digitálních kampaní, e-mailingu, sociálních sítí, obsahového marketingu a mobilních aplikací.

Eshop BC nabízí řadu funkcí, které umí zpříjemnit nákup či samotný pobyt na stránkách. 90% nabízených položek je skladem, což umožňuje prakticky okamžité odeslání zboží k zákazníkovi. Kromě možnosti platby kartou, bankovním převodem či na dobírku, disponuje vlastními odběrnými místy v podobě kamenných prodejen Bikers Crown či výdejních míst Zásilkovny.

Tleskáme! A vy mrkněte na www.bikerscrown.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno