Připomeňme si ještě jednou atmosféru letošního třináctého závodu MS v motokrosu v Lokti (CZ). Díky snímkům, které nám dnes poskytl fotograf Daniel Rais z Jičína, se můžeme ještě jednou užít ty závody, na které se nezapomíná

Třináctým závodem pokračoval o tomto víkendu seriál Mistrovství světa motokrosařů Velkou cenou České republikyLokti (Karlovarský kraj). V areálu Loketské serpentiny se dle aktuálních propočtů sešlo celkem 25 tisíc diváků z nejrůznějších koutů Evropy, aby mohli sledovat napínavé boje o světové body ve třídách MX2 a MXGP a též zápolení jezdců ve finálových závodech Mistrovství Evropy juniorských tříd EMX65EMX85. Součástí programu byl také pátý závod seriálu třídy EMX300.

 

Na jezdce čekala opravdu velice kvalitně nachystaná trať včetně jejího zázemí a bezproblémový průběh závodů pak po oba dny zajistil, po dvaceti letech pořádání závodů MS hodně zkušený,pořadatelský sborAMK Loket v AČRspolečně s promotérskou agenturouYouthstream. Kompletní časový harmonogram víkendu byl dodržen nejen na minuty, ale v podstatě na vteřiny!

My se nyní už můžeme těšit na další rok, neboť ještě pro sezónu 2017 má pořadatel podepsány potřebné smlouvy a je znám už termín závodu – bude to 29.-30.7.2017. Tak tedy zase za rok na viděnou v Lokti…!

Reportáž ze závodu jsme přinesli …ZDE

Foto: Daniel Rais

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno