H-D Street je mezi ostatními Haryky hodně specifickým strojem, továrna s ním cílí na úplně jinou skupinu zákazníků. To pochopil i středoevropský dovozce a spustil zajímavou soutěž přestaveb.

Všimli jste si na Motosalonu na stánku H-D řady přestavěných Streetů 750? Tak o těch teď bude řeč. Nejde totiž o náhodu, ale o soutěž v přestavování tohoto modelu.Ta vznikla v pražské kanceláři H-D, ale dnes už je určena pro všechna evropská dealerství, jejichž mechanici mohou prokázat veřejnosti svou kreativitu a dovednosti v úpravách motocyklů. Na samotnou stavbu měli omezený rozpočet a čas, ovšem výsledky rozhodně stojí za to. 

 

Vlastní soutěž, která vyvrcholí v červnu, bude mít dvě kola. První etapa proběhne v rámci regionu střední a východní Evropy a vítěz se pak ve druhé etapě utká s ostatní národními šampióny,“ vysvětluje princip soutěže Martin Heřmanský, Country Manager H-D pro CEE. Vítězná přestavba získá prestižní ocenění Wheels & Waves na červnovém vyhlášení ve francouzském Biarritzu.  

 

A co to znamená pro vás? Krom toho, že se můžete motorkami pokochat, máte možnost hlasovat o vítězi regionu střední a východní Evropy. Hlasování najdete na stránkách Harley-Davidson (ZDE) a máte na to čas do 24. dubna. V tento datum pak v Praze proběhne velká H-D párty, kde bude vyhlášen vítěz a všechny motorky zde budou přítomny. O akci vás ještě budeme informovat.

Foto: H-D CEE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno