Rádi byste komfort turistické vyklápěcí přilby, ale nechcete tahat dvoukilovou helmu? Italská firma Nolan Group nabízí pod značkou X-Lite lehkou karbonovou helmu X-1003 Ultra Carbon, která spojuje oba parametry

Rádi byste komfort turistické vyklápěcí přilby, ale nechcete tahat dvoukilovou helmu? Italská firma Nolan Group nabízí pod značkou X-Lite lehkou karbonovou helmu X-1003 Ultra Carbon, která spojuje oba parametry. Váhově se dostává na 1410 gramů, což je obvyklá hmotnost standardních integrálních přileb. Otevírání je realizováno kvalitním systémem Dual Action, který zamezuje nechtěnému otevření. Jezdit je možné i s odklopenou bradovou částí díky homologaci typu P/J.

Nové odnímatelné a pratelné vnitřní polstrování (Carbon Fitting) je vyrobeno z uhlíkových vláken a spolu se systémem Active Carbon zajišťuje skvělou regulaci teploty. Kromě toho je X-1003 Ultra Carbon vybaven ultra-širokým hledím s UV ochranou 400, nový Eyewear Adaptive System zajistí komfort nositelům optických brýlí. Přilba je vyráběna ve třech rozměrech skořepiny a velikostech XXS až XXXL. U českého dovozce Global Moto najdete dvě barevná provedení s cenou začínající na 14 590 Kč.

Bližší info a seznam dealerů najdete na www.globalmoto.cz.

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno