Značka Spark nepřestává v rozšiřování nabídky a nyní se zasoustředila na sportovní jezdce, kteří chtějí dvoudílnou kombinézu s maximální ochranou, případně bundu a kalhoty zvlášť

Značka Spark nepřestává v rozšiřování nabídky a nyní se zasoustředila na sportovní jezdce, kteří chtějí dvoudílnou kombinézu s maximální ochranou, případně bundu a kalhoty zvlášť. Modely ProComp jsou vyrobeny z vysoce odolné hovězí kůže tloušťky 1,2–1,4 mm.

Z hlediska bezpečnosti se ProComp může pochlubit vyjímatelnými CE protektory ramen, loktů a zad na bundě a kolen a boků na kalhotách. Na kolenou, loktech a ramenech je navíc doplňují vnější karbonové protektory, na ramenou pak ještě speciální tkanina Carbon Tech.

Švy jsou dvojité nebo trojité. Komfort pohybu zajistí kevlarové strečové panely na rukou, bocích, zádech a tříslech. Komfortní límec, neoprenové manžety rukávů i nohavic také zpříjemní jízdu, stejně jako zipy pro sepnutí kalhot a bundy.

Zipy YKK, o kvalitě netřeba hovořit. Bunda vyjde na 6900 Kč, kalhoty na 6500 Kč a spolu s dalším vybavením nejen od Sparku

seženete na www.globalmoto.cz a u distributorů této značky.

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno