I přes řadu spekulací ohledně aktuálního zdravotního stavu Jorge Lorenzo do závodu na okruhu Marca Simoncelliho nastoupil. Získané dva body za čtrnácté místo a ztráta 47 vteřin v cíli ale ani jeho nenadchly.

Zároveň Jorge v jednom z rozhovorů prohlásil, že rozhodně není jedním z těch, kteří se snadno vzdávají, a bude dál bojovat. Vedle toho také Lorenzo porovnal svoji aktuální situaci s tou, kterou zažil u továrního týmu Ducati.

 

 

„Každý se musíme vypořádat s náročnými situacemi. Během mé kariéry jsem již mnohokrát havaroval a vždy jsem se poté vrátil silnější, než jsem byl předtím. Poslední nehoda na mně zanechala stopu a mám problémy vrátit se tam, kde jsem byl před pádem v Assenu. Mohu ale potvrdit, že oproti Silverstone se již cítím mnohem lépe. Musím ale dodat, že současnost nemohu porovnávat s mým působením u Ducati, protože od prvního dne, kdy jsem začal s Hondou, jsem měl problémy s mojí kondicí a nebyl jsem stoprocentně zdravý. Doposud jsem na této motorce nikdy nejel na 100%, čímž se vše komplikuje,“ řekl Jorge Lorenzo.

 


Zdroj: bikeracing.cz, foto: repsol

2 KOMENTÁŘE

  1. Zatím to vypadá, že Lorenzo nebyl pro Hondu dobrá investice. Neumím posoudit jeho přínos, ale dle dosavadních výsledků asi zřejmě mizerný … Třeba se to ale ještě změní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno