Marc Márquez prohlásil, že již nechce opakovat stejnou chybu a vrátí se až ve chvíli, kdy bude opravdu ve stoprocentním stavu.

Jak jsme vás již informovali, španělský závodník Marc Márquez podstoupil v Madridu již třetí operaci své zraněné ruky, která jej vyřadila z účasti v téměř celé letošní sezoně. Dle dostupných informací by ani tato třetí operace ovšem neměla ovlivnit Marcovu výkonost v roce 2021.

V jednom z rozhovorů nyní Marc prohlásil, že uspěchaný návrat v Jerezu byl rozhodně velkou chybou, kterou již v budoucnu rozhodně nebude opakovat. I proto Marc počítá s tím, že se vrátí až ve chvíli, kdy bude v opravdu stoprocentní kondici.

„Doufám, že budu připraven na start nové sezony. Chci nyní důvěřovat doktorům, kteří jsou přesvědčeni o tom, že budu schopen nastoupit do nové sezony. Již nyní mám ale jasno v tom, že se vrátím až ve chvíli, kdy budu ve stoprocentní kondici. Nikdy jsem si nedělal starosti nad tím, že bych se nevrátil. Ale to je jeden z důvodu, proč chci počkat, až budu stoprocentně uzdravený. Nechci opakovat stejnou chybu, kterou jsme udělali v Jerezu, když jsem hodně riskoval,“ řekl Marc Márquez.

 

 

 

 


zdroj: Bikeracing.cz; Foto: repsol media

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno