Tak tohle je něco pro dámy, v Tlumačově se na ně myslí. Nová komba Triniti Lady je výhradně pro ženy jak designem, tak střihem.

Model byl navržen talentovaným zlínským designérem, kterého vše kolem moto sportu zajímá a inspiruje v jeho tvorbě. Díky technologii tisku přímo do kůže umí u PSí Hubík docílit všech potřebných detailů, aby konečný „look“ byl shodný s původním grafickým nákresem.

Kombinéza je z italské hovězí kůže, bezpečnost zajišťují gelové protektory, které jsou zároveň velmi pohodlné. Ramena a lokty jsou zesíleny „Twin Ferrite system protection“, nicméně pokud byste, dámy, chtěly ušetřit, je možné objednat kombu i bez tohoto nadstandardu. Pro větší pohodlí a také prodyšnost je část rukávů a třísla z kevlarové streče od švýcarského výrobce Schoeller.

Na model je použita módní růžová barva, při zakázkovém šití máte pak na výběr z dalších cca 30 odstínů barev. A cena? Začíná na 16 999 Kč, pokud zatoužíte po T.F.S. a kevlarových strečích, připlatíte si další tři tisíce, případně 10 % navrch za šití na míru nebo vlastní barevnou kombinaci. To vše u prodejců PSí nebo na www.psi.eu.

Foto: PSI

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno