Zbrusu nová akce čeká milovníky motocyklů nejrůznějších výrobců a primárně je určena těm, kteří si chtějí nový stroj vybrat a současně vyzkoušet v praxi.

Historicky první společné demo dny v ČR, kterých se účastní 9 motocyklových značek, se budou konat v termínu 6. – 7.června 2020. Akce má název  Moto Test Camp 2020 a proběhne v Protivanově – pomyslném průsečíku tří krajů – Pardubického, Olomouckého a Jihomoravského. Za její organizací stojí Adam Žert z Faber Moto, šéf motocyklové sekce SDA a Ondřej Hrůza z Meteor Motor Tech CR. Partnery jsou veletrh Motosalon, Motorkáři.cz a časopis Motohouse.

 

 

Termín 6. – 7. června 2020.

Akce má název  Moto Test Camp 2020

proběhne v Protivanově

 

 

Největší počet testovacích motocyklů v jednom termínu na jednom místě od devíti značek

Po půstu s přezdívkou COVID jde o první větší organizovanou motocyklovou akci v ČR. Účastní se jí firmy, které jsou i vystavovatelé brněnského Motosalonu, tedy poslední akce, která proběhla před vypuknutím pandemie a kde se sešly desetitisíce fanoušků.  Akce má podpořit onu praktickou část – tedy testovací jízdy zájemců.

Samotné brněnské veletrhy dlouhodobě tlačí to, aby na Motosalonu šlo testovat, ale výstava je v březnu a lidí je tam moc, aby se dostalo na všechny. Proto jsme se v partnerství s BVV dohodli na tomto pilotním ročníku. K dnešnímu dni máme potvrzeno skoro 50 testovacích motocyklů – vesměs letošních novinek – od 9 značek. Honda, Kawasaki, Aprilia, Indian, Harley-Davidson, Triumph, MV Agusta, Moto Guzzi a Vespa. Něco podobného tu opravdu ještě nikdy nebylo,” dodal Adam Žert

 

! Dodržíme omezení vlády, takže si rezervujte jízdy včas

V současné chvíli jsou povoleny pouze akce do 300 lidí na jednom místě. Proto nelze akci otevřít široké veřejnosti a udělat z nezcela veřejnou událost. “Očekáváme, že společná testovací akce přiláká stovky zvědavců. Registrujte se včas, víc za současné situace dělat nelze,” vysvětluje druhý z organizátorů, Ondřej Hrůza.

 

!! Tři garantované jízdy a sleva 10.000 na nový motocykl

Cenu za testovací jízdy stanovili pořadateléna 2500 Kč. To je částka, kterou rád zaplatí ten, kdo si chce opravdu nový motocykl vyzkoušet a zde má jedinečnou možnost. Za svoje peníze má garantované 3 jízdy na motocyklech, které si zarezervuje dopředu v časech, které si sám vybere. Další jízdy nad rámec tři garantových bude možné dohodnout přímo na místě dle podmínek jednotlivých značek.

 

*Délka jedné jízdy je 45 minut, což je zhruba dvojnásobek běžných testovacích jízd.

*V případě, že se účastník akce nakonec rozhodne pro koupi některého stroje od firmy, která je pořadatelem akce, má slevu až 10.000 Kč z ceny motocyklu

 

www.mototestcamp.cz

 

 

 


zdroj: TZ Motosalon

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno