Každý milovník motorek jistě ocení, když si může svůj potenciální nový stroj pořádně „osahat“ a to nejlépe při samotné jízdě po silnici

Kde však najít výběr z více značek s možností testovat zároveň konkurenční motorky?  Ideální příležitostí je právě MOTO TEST CAMP, jehož třetí ročník se koná 19. – 20. června 2021 v Soběslavi.

 

 

Svou účast přislíbily značky:

*Aprilia
*BMW
*CF Moto
*Ducati
*Honda
*Indian
*Jawa
*Kawasaki
*Moto Guzzi
*Piaggio
*Royal Enfield
*MV Agusta
*Vespa
*Yamaha

 

…s vybavením nebude chybět Psí Hubík či Bikers Crown s prezentací elektronických airbagů.


 

 

 

Vyzkoušejte si na 80 motorek

 „Ze seznamu přihlášených značek je patrné, že se bude jednat o opravdu unikátní akci, kde si potenciální klienti budou moci vyzkoušet téměř 80 motocyklů. Většina firem již seznam testovacích motorek dodala a od zbývajících to očekáváme v nejbližších dnech,“ vysvětluje Jiří Štefl z pořadatelské agentury AŇO AGENCY, s.r.o. Téměř kompletní seznam motorek můžou zájemci už dnes najít na stránkách www.mototestcamp.cz

Akce, která se koná v České republice již potřetí, má výraznou podporu mediálních partnerů i veletrhu MOTOSALON, jehož vystavovatelé a spoluorganizátoři se akce účastní. Testování motocyklů v reálném provozu je tak příležitostí, jak doplnit prestižní výstavu, která bývá na brněnském výstavišti každoročně v jarním termínu, s výjimkou letošního roku.

 

 

Informace k registraci:

Doporučujeme se už nyní předregistrovat a získat tak jako první informaci o spuštění prodeje. Máte tak šanci zajistit si ty nejlepší motorky! Prodej plánujeme spustit dle aktuálního vývoje cca 21-23.5.2021. Sledujte pro jistotu nejen náš web, ale i FB stránky,“ vyzývá fanoušky Štefl.

 

 

 


zdroj: TZ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno