Tým Gresini Racing Moto2 je po týdenní přestávce připraven vrátit se na trať, a to v Rakousku, na Red Bull Ringu, 4 348 m dlouhém okruhu postaveném v roce 1997.

Pro opa piloty italského týmu bude Red Bull Ring novou výzvou. Okruh samotný bude mít tento víkend nové uspořádání, protože v druhé zatáčce byla vybudovaná šikana a zatáčka nyní je označená jako 2a a 2b.

Filip Salač přijíždí z Velké Británie s pozitivními pocity poté, co dosáhl svého nejlepšího výsledku v kategorii Moto2. Tento víkend se zaměří především na brzdný bod. Poté, co během GP na Silverstone našel se svým Kalexem vynikající cit, cítí jezdec s číslem 12, že se může ještě zlepšit, aby byl schopen vybojovat další top10 v závodě, který považuje za svůj druhý domácí.

 

Filip Salač

„Po Silverstone je pocit z motorky úžasný, motorka je perfektní. Teď se musím trochu zlepšit v Rakousku, kde se budu muset naučit i nové uspořádání. Trať nepatří mezi nejtěžší v šampionátu, je to pro mě trochu jako domácí závod a budu se snažit udržet se v první desítce stabilně po celý víkend. Nemůžu se dočkat, až se vrátím na trať, budu se bavit a pracovat stejně tvrdě jako dosud“

 

 

 


zdroj TZ: www.bikeracing.cz foto: Gresini racing

 

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno